Virtuves iekārtas

virtuves iekārtas pēc individuāla pasūtījuma

Guru Mēbeles piedāvā virtuves iekārtas pēc individuāla pasūtījuma, atbilstoši ikviena vēlmēm un iespējām. Procesā tiek izmantota speciāla virtuves iekārtas 3D modulēšanas programma ar kuras palīdzību klientam tiek radīts vizuāls priekšstats par klienta virtuves iekārtas izskatu, ņemot vērā reālos telpas parametrus, krāsas, materiālu un virtuves tehniku. Pie mums iespējams nokomplektēt pilnu virtuves iekārtu, ieskaitot virtuves tehniku, virtuves iekārtas mēbeles – virtuves galdu, krēslus un dažādus citus virtuves iekārtu aksesuārus.
Piedāvājam arī standartizētus virtuves iekārtu skapīšus (moduļus). Komplektējot šos virtuves iekārtas skapīšus iespējams nokomplektēt virtuves iekārtu maksimāli tuvu klientam vēlamajiem izmēriem.

Pēc nepieciešamības, nodrošinām izbraukumus pie klienta uz objektu, sniedzot konsultāciju par iespējamajiem risinājumiem, vienlaikus veicot arī telpas uzmērīšanu. Virtuves iekārtas uzmērīšanas cenas un cita informācija pieejama  mūsu salonveikalā „GURU Mēbeles”, VIENĪBAS GATVĒ 109, Rīgā.

virtuves iekārta brūnā krāsā virtuves iekārta baltā un olīvzaļā krāsā

Projekta izstrāde, 3D

Mūsu projektētās virtuves iekārtas

Koriāns

Koriāns ir pasaules klases materiāls, kas ir iemantojis augstu popularitāti pateicoties tās unikālajām īpašībām un to plašajam pielietojumam. To galvenokārt raksturo tādas īpašības kā izturība, tīrība un ilgmūžība. Tas neplaisā, neuzņem netīrumus, mitrumu, taukus. Pat pēc ilgstošas lietošanas tas saglabā lielisku izskatu.

Pielietojums

Koriāns ir ciets kompozītmateriāls, kas iegūts mākslīgi ko pasaulē mēdz dēvēt arī par mākslīgo akmeni. Pie noteiktas temperatūras ražošanas procesā to ir iespējams izliekt dažādās formās.

Tas ir bez porām, noturīgs pret traipiem, izturīgs un atjaunojams, tādēļ tiek bieži izmantots dažādām virsmām - virtuvēs, vannasistabās un sabiedriskās telpās – bankās, veselības aprūpes iestādēs, restorānos, picērijās un daudz kur citur. Materiāls var tikt izmantots iekļauts Koriāna unikālās īpašības var tikt izmantotas Koriāna īpašības ļauj to izmantot visneiedomājākamos projektos.

Mākslīgais akmens

Mākslīgā akmens sastāva pamatā ir akrils. Piedāvājam trīs ražotāju produktus - Corian®, Avonite, Montelli, kuri pēc materiāla sastāva ir analoģiski, bet krāsu piedāvājums atšķirīgs. Kopā ap 200 toņu veidi.

Salonā ir iespējams redzēt dažādas virtuves, kurās ir eksponētas dažādas mākslīgā akmens virmas tai skaitā izlietnes.