Dalīties ar rakstu

Bellus dīvānu mākoņsistēma

Bellus dīvānu mākoņistēma Cloud_imago_web_1120px_1-1120x350 Bellus dīvāni mākoņistēma

Bellus dīvānu mākoņsistēma

Bellus dīvānu mākoņsistēma – nekas cits, tikai labākais komforts!

Mūsu vēlme un mērķis ir piedāvāt jums tikai labāko.
Fantastisks dīvāns ir Jūsu mājas sirds. Fantastisks dīvāns ir arī lielisks sarunu iesācējs, sveicot draugus un ģimeni Jūsu mājās. Fantastisks dīvāns ir kaut kas īpašs – tas lieliski iederas un padara Jūs laimīgu. Jūs esat ieguldījis fantastiskā dīvānā, un Jūs to vēlaties turpināt to baudīt ik dienas!

Tāpēc Bellus izstrādājuši Cloud-system – neparastu sēdvietu sistēmu izvēlētajiem dīvāniem. Mākoņu sistēmas sēdekļu kabatiņu atsperes apvieno ar dažādiem rūpīgi izstrādātiem un izmērītiem atmiņas putu un HR putu slāņiem, kas dod Jums vislabāko komfortu un bezrūpīgu sēdes pieredzi.

Kas ir mākoņu sistēma?

Bellus dīvānu mākoņistēma ir atsevišķas atsperes, kas ražotas no augstas stiepes tērauda, ​​iestrādātas savās auduma kabatās (līdz ar to nosaukums “Pocket Springs”). Atšķirībā no jebkurām citām atsperu sistēmām, tās nedarbojas kopā kā viena vienība – katras atsperes segšanai izmantotās auduma kabatas ļauj tām patstāvīgi slīdēt uz augšu un uz leju, un dod Jums pareizu atbalstu, kur tas ir nepieciešams. Tā kā kabatiņu atsperes var brīvi pārvietoties un strādāt patstāvīgi, smagākai personai nevajadzētu ietekmēt personu, kas sēž nākamajā sēdeklī.

Kāpēc Cloud sistēma?

Dīvāns, kurā izmanto mākoņu sistēmu, kalpos ilgāk nekā dīvāns, izmantojot bloku putu sastāvu. Putas ir zemākas par atsperēm un laika gaitā sabrūk, zaudējot atbalstu. Izmantojot Cloud-system, Jūs saņemat konsekventu atbalstu visā dīvāna dzīves laikā.

Dīvāns, kas izmanto mākoņu sistēmu, nesaplaks; kabatiņu atsperes palīdzēs saglabāt dīvānu lielisku. Katru reizi, kad pacelsieties no kabatiņu atsperu dīvāna, visas atsperes paplašināsies. Tas palīdz saglabāt sēdekļa spilvena formu.

Kur tiek izmantota mākoņa sistēma?
Mākoņu sistēma tiek izmantota Bellus dīvānos gan noņemamiem, gan nenoņemamiem sēdekļu spilveniem.

Vai Cloud sistēma var būt vēl ērtāka?
CloudPlus sistēmā mēs esam apvienojuši kabatiņu atsperu sēdvietas ar greznu spalvu slāni, lai nodrošinātu vēl lielāku komfortu un maigumu.

Vai ir kādas garantijas par Cloud-system?
Mākoņu sistēmai ir 7 gadu garantijas garantija, kas papildina ES 2 gadu garantiju.

Izvēlies dīvānu Coffee ar mākoņistēmu!

Izvēlies dīvānu Infinity ar mākoņistēmu!

Izvēlies dīvānu Freestyle ar mākoņsistēmu!

Izvēlies dīvānu Edmund ar mākoņistēmu!

Izvēlies dīvānu Zarra ar mākoņsistēmu!

Izvēlies dīvānu Faro ar mākoņsistēmu!

Visi ražotāja Bellus dīvāni ŠEIT

Vairāk par ražotāju BELLUS