Dalīties ar rakstu

Black Monday Bellus 17.06.2019.

black.monday.bellus1

Black Monday Bellus 17.06.2019.

Tuvojas Jāņi! Dienas paliek garākas, naktis īsākas un melnākas, melnākas par Black Friday:)

Ja esi sava ērtākā dīvāna meklējumos, 17.06.2019. 10:00-24:00 klientu iemīļotākajiem ražotāja Bellus dīvāniem būs 55% atlaide patiesi izdevīgiem pirkumiem!

Kvalitāte un komforts, kas iepriecinās gadiem ilgi!

Black Monday – ekskluzīvi tikai Jums!

SIA “Guru Mēbeles” ir ģimenes uzņēmums, un mūsu vērtība ir ģimenes siltums, kopā būšana, tāpēc mums ir svarīgi, lai mēbeles, ko iegādajaties, sniegtu Jums ilgu prieku un palīdzētu Jums iekārtot tieši tādu mājokli, kur Jūs jūtaties labi un ērti kopā ar saviem mīļajiem. Akcijas ir viens no veidiem, kā Jūs iepriecināt!

SIA “Guru Mēbeles” piedāvā visa veida nepieciešamās mēbeļu grupas, lai klients varētu ērti un gaumīgi iekārtot savu mājokli. Plašā klāstā salonā ir izstādītas arī Latvijā ražotas mēbeles visdažādākajām gaumēm un prasībām.

Mūsu salonveikalā iespējams iegādāties dažādu izmēru, materiālu un funkciju dīvānus. Piedāvājumā iekļauti labāko Latvijas ražotāju piedāvātie dīvāni, Igaunijas ražotāja BELLUS dīvāni un Dāņu ražotāja INNOVATION dizaina dīvāni. Salonveikalā „Guru mēbeles” tiek piedāvāti dažādi izvelkamie dīvāni, izvelkamie krēsli, ērti, neizvelkami sēžamie dīvāni, sēžamie krēsli, RECLINER tipa krēsli ar īpašām kāju izlaišanas un muguras daļas atlaišanās funkcijām, kompaktu izmēru vienguļamas un divguļamas tahtas, dažādu veidu masīvkoka gultas, bērnu gultas, ērtus sēžammaisus, dažādu veidu pufus ar iebūvētām kastēm un bez kastes. Katram no ražotājiem pieejams ļoti plašs audumu sortiments kurā noteikti atradīsiet sev, gan vizuāli, gan taustei tīkamus audumu variantus. Daļai no ražotāja BELLUS dīvāniem iespējama arī ādas apdare, kā arī ādas un ādas aizvietotāja kombinācijas apdare.

Izvēlies savu dīvānu ŠEIT

Sleepwell matrači- ražošanas pieredze kopš 1939.gada!

”Sleepwell” matračus, matračus uz rāmja, gultas, kontinentālās gultas, motorgultas, elektroniski regulējamas gultas  un gulēšanai radītus produktus ražo Eiropā un Āzijā lielākais matraču un gultu ražošanas uzņēmums „Hilding Anders Group”, kura vairāk nekā 70 gadus ilgā darbības pieredze matraču ražošanas nozarē runā pati par sevi. Visi „Sleepwell” matraču ražošanā izmantotie materiāli tiek ražoti starptautiski atzītos uzņēmumos un tie atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem.

Izvēlies savu matraci ŠEIT

Visi īpašie piedāvājumi ŠEIT