Dalīties ar rakstu

Dīvāns Charles Bellus

divans Charles Bellus.no.sana, dīvāns Charles, dīvāni, Bellus dīvāni, Guru Mēbeles dīvāni

Dīvāns Charles Bellus

Iemīli dīvāna skaistās līnijas, aizraujošās detaļas un  rūpīgo izskatu!  Dīvāns ar attieksmi! Dīvāns, kas izceļ Tavu raksturu!

Dīvāns Charles pieejams divos izmēros.

Dīvāns Charles Bellus

Sēdītes:

Augsta komforta dīvānā Charles sēdītēs izmantots HR35 COLD FOAM® porolons, kam piemīt īpašība ātri atgūt savu formu un ERX putas, kas nodrošina papildus elastīgumu. Īpašās komforta putas papildus kombinētas arī ar šķiedru maisījumu. Materiālu  kombinācija dīvānam piešķir  izcilu komfortu.

Fiksētā polsterējuma sēdītes un muguras spilveni.

Šāda veida polsterējumam pārvalks ir cieši pārvilkts pildījumam un tam pievienots. Tas novērš to, ka mēbeļu lietošanas laikā rodas pārāk daudz kroku. Vairumā gadījumu krokas, kas izveidojās sēžot, izlīdzinās. Tomēr pat šajā gadījumā nevar izslēgt, ka ilgstošas ​​lietošanas laikā – pat, ja tikai nedaudz, krokošanās nemazināsies. Šo īpašību nevajadzētu attiecināt uz elastības zudumu polsterējumā, jo drīzāk tas ir saistīts ar pārvalka materiāla stiepšanos.

Sēdekļa komforta līmenis atšķiras no pārējām mīkstās mēbeles daļām ar to, ka jūs neieslīgstat ļoti dziļi spilvenā, bet jums ir stingra sēdekļa pozīcija uz polsterētā sēdekļa. UZMANĪBU! Pat šajā gadījumā nekas nevar novērst, ka sēdekļa stingrība ar laiku mazināsies, kļūst mīkstāka- atkarībā no lietošanas ilguma un ķermeņa svara.

Mugurdaļas spilvenos: kvalitatīvs putu un auduma šķiedru maisījums.

Roku balsti:

Kvalitatīva porolona pildījums.

Rāmis:

Dīvāna konstrukcijā izmantoti augstas kvalitātes materiāli: finieris, koks, kvalitatīva porolona apdare.

Kājiņas:

Metāla, modelis LEG 115. Toņu izvēle: nerūsējošs tērauds vai melns matēts.

Dīvānus iespējams izgatavot no:

  • auduma
  • ādas+PVC (ādas aizstājējs) kombinācijā
  • PILNĀ ādas apdarē

Mūsu salonveikalos ”Guru Mēbeles” pieejami aptuveni 200 veidu audumu paraugi, kā arī 40 ādas un ādas aizvietotāju toņi.

Cenas var atšķirties no norādītajām izvēloties citus auduma vai ādas un ādas aizvietotāju veidus!

CENA

Skatīties VISI RAŽOTĀJA BELLUS DĪVĀNI UN KRĒSLI

Ražotājs BELLUS
(Somija)
ražotne IGAUNIJĀ.

Mīksto mēbeļu piedāvājums GURU Mēbeles salonā

Mūsu salonveikalā iespējams iegādāties dažādu izmēru, materiālu un funkciju dīvānus. Piedāvājumā iekļauti labāko Latvijas ražotāju piedāvātie dīvāni, Igaunijas ražotāja BELLUS dīvāni un Dāņu ražotāja INNOVATION dizaina dīvāni. Salonveikalā „Guru mēbeles” tiek piedāvāti dažādi izvelkamie dīvāni, izvelkamie krēsli, ērti, neizvelkami sēžamie dīvāni, sēžamie krēsli, RECLINER tipa krēsli ar īpašām kāju izlaišanas un muguras daļas atlaišanās funkcijām, kompaktu izmēru vienguļamas un divguļamas tahtas, dažādu veidu masīvkoka gultas, bērnu gultas, ērtus sēžammaisus, dažādu veidu pufus ar iebūvētām kastēm un bez kastes. Katram no ražotājiem pieejams ļoti plašs audumu sortiments kurā noteikti atradīsiet sev, gan vizuāli, gan taustei tīkamus audumu variantus. Daļai no ražotāja BELLUS dīvāniem iespējama arī ādas apdare, kā arī ādas un ādas aizvietotāja kombinācijas apdare.

Ražošanas, mēbeļu izgatavošanas termiņi:

Latvijas labāko dīvānu ražotāju dīvāni tiek izgatavoti 3-4 nedēļu laikā,

savukārt Igaunijas ražotāja BELLUS augstās kvalitātes dīvāni tiek izgatavoti 6-8 nedēļu laikā.

Dāņu ražotāja INNOVATION dīvāni tiek izgatavoti 4-6 nedēļu laikā.

Kad dīvāns vai dīvāni, krēsli vai citas mēbeles izgatavoti,  vienojoties atsevišķi , iespējams Jums arī piegādāt un arī to salikt vai uzstādīt uz Jūsu norādītajā adresē.