Dalīties ar rakstu

Īstais brīdis dīvāngultas pirkumam!

Īstais brīdis dīvāngultas pirkumam, Atlaides Innovation dīvāniem, Innovation dīvānu atlaides, akcija

Īstais brīdis dīvāngultas pirkumam!

15% atlaide visiem INNOVATION dīvānu pasūtījumiem 1.-31.07.2019.

Ērtai un modernai dzīves telpai!

Stils, kas uzrunā! Stils, kas atbrīvo telpu! Stils, kas rada prieku! Stils, kas lutina ar komfortu!

Patīkami izvēlēties- KATALOGS 2019

INNOVATION LIVING

Paplašini savu dzīves telpu!

Innovation Living ™ ir Dānijas mēbeļu kompānija, kas balstīta uz dāņu dizaina tradīcijām. Innovation  uzskata, ka formai un funkcijai ir jāiet roku rokā, lai radītu novatoriskus un ilgstošus dizainus ikdienas lietošanai. Kopš 1989.gada INNOVATION  ir veltījuši sevi daudzfunkcionālu dīvānu dizaina izstrādei un attīstībai, un šodien lepojas, ka var sevi godam dēvēt par  starptautiski atzītu dīvāngultu speciālistu.

Innovation Living  piedāvā plašu matraču  klāstu  dažādām vēlmēm, un pēdējos 30 gados  ir pastāvīgi attīstījušies un pilnveidojušies, lai dīvānu  matračiem uzlabotu komfortu un izturību.

Kabatiņu atsperes:

Šo modeļu atsevišķās kabatas nodrošina, ka katrai atsperei tiek piemērots spiediens, lai nodrošinātu labāku atbalstu –  kā sēdvietai, tā arī guļvietai. Augstas elastības putu apvalks veicina matrača gaisa caurlaidību, vienlaikus nodrošinot mīkstu augšējo slāni.

Kabatiņu atsperes pieejamas modeļiem: Bragi, Clubber, Eluma Deluxe poga, Filuca, Ghia, Hermod, Idun, Idun Lounger, Linna, Masica, Narvi, Napper, Oldschool, Puzzle Wood, Recast Plus, Sigmund, Splitback, Sly, Trym, Unfurl, Unfurl Lounger , Villum & Zeal.

Duālās kabatiņu atsperes:

Duālo kabatiņu atsperu komfortam ir kopīgs kabatiņu atsperu modeļu sastāvs papildus mīkstajam putu slānim, kas piešķir šiem dīvāniem īpaši mīkstu izjūtu. Šis papildus greznības slānis nodrošina ērtu sēdvietu komfortu, kā arī papildus komfortu matracim, kas ieteicams ikdienas gulēšanai.

Duālās kabatiņu atsperes pieejams modeļiem: Dublexo, Frode, Osvalds un Tripi.

Augstāku spoļu kabatiņu atsperes Excess:

Augstāku spoļu kabatiņu atsperes Excess nodrošina  mīkstāku dīvānu.  Excess matrača kombinācijā ar pamata putu apvalku katrai atsperei ir augstāka spiediena amortizācija, lai nodrošinātu ērtāku miegu.

Pieejams modeļos: Bifrost Deluxe Excess Lounger, Cassius Deluxe Excess Lounger, Long Horn Deluxe Excess Lounger, Supremax Deluxe Excess Lounger & Vogan.

Čūskveida atsperes:

Čūskveida atspers nodrošina vienmērīgu un mīkstu komfortu, kas ir ideāli piemērots dīvāna sēdekļiem un atzveltnēm. Biezais un izturīgais putu slānis uzlabo atsperu komfortu, lai nodrošinātu lielisku gulēšanas pieredzi.

Pieejams modeļos: Cubed 02 & Svala.

Atlaides Innovation dīvāniem

KĀPĒC Innovation?

Stils, kas uzrunā ar

-dizainu,

-komfortu,

-kvalitāti,

-funkcionalitāti,

–radošumu.