Dalīties ar rakstu

JENSEN BEDS

jensen.logo.web.small.Jensen.beds

Jensen Beds

Tā ir rotaļu laukums, darba vieta, jūsu iecienītā vieta.

Jensen kontinentālās gultas ir īpašas ar to, ka to cietību vari regulēt kaut katru dienu ar Jensen Exact Comfort Adjustment VIDEO

tieši tā, kā Tev šodien visērtāk!

Gulta ir mājas sirds. Mēs pat apgalvotu, ka gulta ir vissvarīgākā mēbele jebkurā mājā. Tāpēc mēs esam pavadījuši 70 gadus, pilnveidojot gultas. Visu mūsu pieredzi, meistarību un inovācijas mēs piedāvājam, lai radītu augstas kvalitātes modernas gultas. Tikai tā, lai jūs varētu iegūt savu sapņu gultu. Laipni aicināti!

Uzbūvē savu sapņu gultu ŠEIT

Debešķīgs miegs – katru nakti. Jensen® Original Zone sistēma nodrošina pienācīgu atbalstu visam ķermenim miera un miega laikā. Atbalsts muguras līknei kopā ar mīkstu plecu zonu ir atslēga optimālai gulēšanas pieredzei. Zonas sistēma balstās uz pašsaprotamiem un dabiskiem principiem. Lielākā daļa cilvēku gurnu un plecu zonā ir plašāki un ap vidukli šaurāki un smagāki. Tā kā matrača galvenais mērķis ir atbalstīt ķermeni, iedalījums zonās nodrošina vienlīdzīgāku un ērtāku atbalstu, ja pleci un gurni iegremdē dziļāk matracī, ar stingrāku atbalstu smagākam viduklim. Ietekme ir tāda pati, neatkarīgi no tā, vai atrodaties uz muguras vai uz sāniem.

JENSEN BEDS RAŽOTS NORVĒĢIJĀ

No 1947. Šodien Jensen var lepni sevi saukt par vadošo zīmolu Eiropā gultām un matračiem. Mūsu vēsture sākās 1947. gada 14. februārī, kad pēc Otrā pasaules kara Norvēģiju skāra optimisma vilnis. Šis optimisms arī aprakstīja Jensenas ģimeni. Laikā, kad piekļuve materiāliem bija ierobežota, bija jāizmanto tas, kas jau bija. Pirmie Jensena matrači bija izgatavoti no zirgu astriem un vates. Protams, kopš tā laika daudz ir mainījies, bet vissvarīgākā daļa dzīvo – mūsu cīņa, lai panāktu optimālu miega komfortu. Mēs aizsargājam savas saknes un joprojām ražojam visas mūsu gultas skaistā Svelvikā, Vestfoldas reģionā. Tas, ka mūsu gultas ir “Made in Norway”, liecina par to, ka mūsu produkti tiek turēti atbilstoši visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Tajā pašā laikā tie pārstāv Skandināvijas labāko dizainu. Apvienojot dabas iedvesmotos materiālus un tekstilus ar mūžīgām formām, mēs radām produktus ar lielisku miega komfortu, kas izskatās skaisti. Balstoties uz Norvēģijas vēsturi, mantojumu un iegūtajām zināšanām Jensen ir unikāla spēja. Tāpēc mēs ļaujam teikt, ka miega komforts Jensenas gultā ir patiesi neparasts.

JENSEN BEDS-VIDEI DRAUDZĪGAS GULTAS

Protams, mums ir svarīgi attīstīt gultas, koncentrējoties uz vidi. Tikai labākie produkti tirgū var apmierināt Ziemeļvalstu ekomarķējuma – Ziemeļvalstu oficiālā vides marķējuma – prasības. Etiķeti izveidoja Ziemeļvalstu Ministru padome 1989. gadā, lai patērētājiem būtu vieglāk atrast labākos produktus gan veselībai, gan videi. Ziemeļvalstu ekomarķējums vai Ziemeļu gulbis ir Ziemeļvalstu oficiālais ilgtspējības ekomarķējums, kuru 1989. gadā ieviesa Ziemeļvalstu Ministru padome. To veic ar brīvprātīgu licenču sistēmu, kurā pieteikuma iesniedzējs piekrīt ievērot dažus Ziemeļvalstu ekomarķējuma kritērijus sadarbība ar ieinteresētajām personām. Šie kritēriji ietver vides, kvalitātes un veselības argumentus. Kritēriju līmeņi veicina videi nekaitīgākos produktus un pakalpojumus un ņem vērā tādus faktorus kā brīvā tirdzniecība un proporcionalitāte (izmaksas pret izdevumiem).

 Ziemeļvalstu ekomarķējums

tagad aptver 67 dažādas produktu grupas no roku ziepēm līdz mēbelēm līdz viesnīcām. Produktiem jāpārbauda atbilstība, izmantojot tādas metodes kā paraugi no neatkarīgām laboratorijām, sertifikāti un kontroles apmeklējumi. Etiķete parasti ir derīga trīs gadus, pēc tam kritēriji tiek pārskatīti un uzņēmumam jāpieprasa licence. Ziemeļvalstu ekomarķējums vispirms parādījās Amerikas Savienotajās Valstīs ar nelielu Ziemeļvalstu produktu piedāvājumu. KCK Industries atzina kvalitatīvu videi draudzīgu produktu zīmola vērtību un sadarbībā ar ABENA ieviesa videi draudzīgu bērnu autiņbiksīti Bambo Nature. Šī piedāvājuma panākumi ir noveduši pie ekomarķējuma paplašināšanas ASV. Norvēģija un Zviedrija ieviesa Ziemeļu gulbis 1989. gadā, Somijā 1990. gadā, Islandē 1991. gadā un Dānijā 1998. gadā.  Mēs, Jensen,  ļoti rūpīgi izvēlamies materiālus gulbju marķētajiem matračiem. Rāmja koksne nāk no videi sertificētiem mežiem, un atsperu metāls tiek pārstrādāts. Koksnes, metāla un tekstila virsmas tiek apstrādātas, neizmantojot liesmas slāpētājus vai citas bīstamas ķīmiskas vielas, kas var apdraudēt jūsu veselību, un matracis ir augstas kvalitātes un izturīgs. Jūsu jaunais Jensen matracis veicina to, ko mēs visi vēlamies visvairāk: laba nakts – labāka nākotne.

PRASMJU AIZRAUTĪBA

Jensen ir vairāk nekā 70 gadu ilga meistarība, un tā ir tālu priekšā jaunu produktu un funkciju izstrādē. Apvienojot dabas iedvesmotos materiālus un tekstilus ar mūžīgām formām, mēs radām produktus ar lielisku miega komfortu, kas izskatās skaisti. Gulta ir daudz vairāk nekā tikai miega vieta. Tā ir daļa no mūsu dzīves un mūsu dzīvesveida. Tāpēc mūsu izstrādātāju komanda nenogurstoši meklē jaunus un novatoriskus risinājumus gultas un guļamistabas izmantošanai. Daudzi no inovatīvākajiem produktiem tirgū nodrošina Jensen parakstu. Mēs esam divreiz saņēmuši

Norvēģijas Dizaina padomes balvu

par dizaina izcilību. Mums ir pieredze, patiesa meistarības tradīcija, kompetence un novatoriski risinājumi, kas ļauj mums palīdzēt jums gulēt. Mūsu aizraušanās ir ar miega komfortu, lielu uzmanību uz kvalitāti un dizainu, un mūsu skatienu, kas vērsts uz nākotni un rītdienas vajadzībām. Jūs varat uzticēties mums par miegu. Varat arī paļauties, ka Jensen ņem vērā vidi. Vairumam Jensen produktu ir Swan etiķete. Tas nozīmē, ka tie atbilst stingrām prasībām attiecībā uz produkta ietekmi uz vidi visā tā kalpošanas laikā. Mūsu ražošanas procesi notiek godīgos apstākļos un ar materiāliem, kas nav kaitīgi cilvēkiem vai dabai.

JENSEN BEDS PROFESIONALITĀTE

Lai sasniegtu maksimālu miega komfortu, ir nepieciešamas zināšanas par ķermeni un miegu – un mums tas ir. Gandrīz 70 gadus mūsu galvenā uzmanība, lai radītu vislabāko miega komfortu, ir bijusi dzinējspēks. Šo procesu vada produktu izstrādātāju komanda, kurā būtiska loma ir fizioterapeitam.  Izmantojot mūsu fizioterapeita zināšanas, mēs nodrošinām, ka izstrādātie produkti ir ideāli piemēroti ķermenim neatkarīgi no svara, augstuma, formas un vēlamās guļvietas. Speciālista viedoklis  ir izšķirošs, ja mēs pārbaudām jaunus produktus un viņš ir galvotājs, ka Jensen vienmēr strādā, lai atrastu labākos iespējamos risinājumus miega komforta uzlabošanai. Lai iegūtu lielāku profesionalitāti mūsu testos, mēs sadarbojamies ar AEH institūtu (neitrālu Šveices tehnoloģiju institūtu), kas ir darba, veselības un ergonomikas profesionāļi. Katra gulta ir sertificēta un tiek rūpīgi pārbaudīta saistībā ar ergonomiku, higiēnu, gultas klimatu un izturību.

 JENSENSLEEP ® ENERĢIJA

Pareiza restitūcija ir labas rītdienas atslēga. Jums ir nepieciešama lieliska miega sajūta, lai jums būtu enerģija savā ikdienas dzīvē, un miega komforts ir nepieciešams, lai pamostos labi atpūsties. Mūsu ķermeņiem ir vajadzīgs nakts, lai sagatavotu prātu un ķermeni par svaigu un laimīgu rīt. Enerģija JensenSleep ™ Miega režīms ir dzīves priekšnoteikums – būtisks stāvoklis, ka cilvēki nevar izdzīvot bez ilga laika. Īstermiņā slikta vai pazemināta miega rezultātā rodas grūtības ar koncentrāciju, garastāvokli un ir bīstami braukšanai. Ilgtermiņā tas noved pie samazinātas pretestības slimībām, paātrina novecošanās procesu, novada mūs enerģiju un rada visas sociālās sekas. Tāpēc mēs esam pavadījuši 70 gadus, dodot cilvēkiem labāku nakts miegu.