Dalīties ar rakstu

Tipiskākās kļūdas iepērkoties

Tipiskākās kļūdas iepērkoties mēbeļu iegāde

Tipiskākās kļūdas iepērkoties

Lai ko Jūs pirktu, Jums noteikti ir kādas cerības par pirkumu. Apdomājot šos piecus uzskatus, Jūsu iepirkšanās būs gan auglīga, gan patīkama.

Tipiskākās kļūdas iepērkoties / mēbeļu pirkšana:

1. Cena ir noteicošais faktors

Cena ir svarīga, jo reti kuram no mums ir neierobežots budžets, bet tam nevajadzētu būt vienīgajam faktoram. Jūs noteikti vēlaties, lai mēbele gan patiktu, gan labi kalpotu. Noteikti padomājiet par kvalitāti. Ja jums jāizvēlas starp lētāku mēbeli, kas kalpos 5 gadus un divreiz dārgāku, kas kalpos 15 gadus, tas atmaksāsies ilgtermiņā.

2. Pārliecība, ka cena=kvalitāte

Labāki izjemateriāli un ražošanas prasmes paliek dārgāki, bet ne vienmēr ir tieša sakarība starp augstu cenu un augstu kvalitāti. Mēbeles cenu nosaka daudzi faktori. Iespējams, Jūs maksājiet par detaļām, kas Jums ir mazsvarīgas, vai vienkārši par firmas preču zīmi. Lai saglabātu labu cenu, daudzas mēbeļu fabrikas izvēlas izvietot savas ražotnes, kur mēbeļu ražošanas procesam ir zemākas izmaksas, nepieļaujot kompromisus uz kvalitāti. Tomēr būtiski ir arī atcerēties, ka katrai lietai tiešām ir sava cena. Piemēram, augstas nodiluma pakāpes audums maksā vairāk kā zemas nodiluma pakāpes audums. Roku darbs ir dārgāks kā rūpnieciskā ražošana. Ozolkoka mēbeles ir dārgākas kā priedes mēbeles. Šis jautājums ir būtisks, kad redziet gandrīz vienāda dizaina tipa mēbeles, bet cenas ir atšķirīgas.

3. Izmēri.

Nomēriet telpu un mēbelei atvēlēto vietu telpā. Noteikt uz aci izmēru mēbeļu veikalā uz vietas ir gandrīz neiespējami. Tas, kas mēbeļu veikalā izskatās samērīgs, iespējams, aizņems vairāk kā pusi jūsu telpas. Pārliecinieties, ka durvju ailes platums atļaus mēbeli ienest telpā; kādās detaļās mēbele tiek komplektēta. Ja jums ir zemi griesti, piemēram, dīvāni uz augstām kājām, vizuāli samazinās telpu. Padomājiet par mēbeles izvietojumu, vai neaizsegs logu, vai TV vai būs ērti pārvietoties telpā. Mēriet!

4. Nopirkt mēbeli, kas nav jūsu gaumē.

Mūsu izpratne par to, kas ir skaists, atšķiras un var atšķirties. Turieties pie sava viedokļa. Jums būs jādzīvo ar šo mēbeli ilgus gadus. Izcils pārdevējs vai interjera dizaineris to respektēs.

5. Ieciklēšanās uz vienu iespēju.

Ir labi, ja Jums ir konkrēta ideja, bet tādā veidā  variet palaist garām to, kas Jums patiks vēl vairāk. Esiet atvērti izvērtēt negaidītus variantus.  Pērkot preci mēbeļu salonā, Jūs noteikti sagaidiet arī zinoša tirdzniecības speciālista konsultāciju- zināšanas pastāstīt par izvēlēto produktu, prasmi piedāvāt vairākus atbilstoši Jūsu vēlmēm. Un pēdējais ir ļoti svarīgs faktors, kas liecina par servisa kvalitāti, lai Jūs būtu patiesi iepriecināts par pirkumu!

Patīkamu iepirkšanos!

SIA “Guru Mēbeles” ir uzņēmums, kura galvenā vērtība ir ģimenes siltums, kopā būšana, tāpēc mums ir svarīgi, lai mēbeles, ko iegādajaties, sniegtu Jums ilgu prieku un palīdzētu Jums iekārtot tieši tādu mājokli, kur Jūs jūtaties labi un ērti kopā ar saviem mīļajiem.